فروش کرکره برقی

کرکره برقی

کرکره برقی به نوعی صرفا برای فروشگاه ها و مغازه میباشد اما در حال حاظر میتوان از آن بعنوان درب پارکینگ ها هم استفاده کرد که هم در هزینه های صرفه جویی کرد و هم در اتلاف وقت برای باز کردن درب.

کرکره برقی را میتوانید در هر نقطه ای از ایران و شهرهای آن بیابید و آنرا خریداری کنید فقط کافیست که ابتدا تکنسین نصب به محل مراجعه کند و اندازه های چهارچوب و موردنیاز را اندازه گیری کند.

کرکره برقی نوین تر محصولی است که تا به امروز در حوزه درب ها تولید شده است و روز به روز هم بر پیشرفت آن افزوده میشود و انواع مختلفی از آنرا میتوان در سطح شهر مشاهده کرد.

فروش ویژه کرکره برقی با تخفیف

اگر شما هم به دنبال این هستید که محصولی با قیمت رقابتی و پائین را خریداری کنید میتوانید به آکام ترک مراجعه کنید و نسل جدید کرکره برقی را تهیه کنید و لذت کافی را از استفاده آن ببرید و محل کسب و کار خود را از طریق آن ایمن سازید با کمترین هزینه و بیشترین سرعت این کار را انجام دهید.

گروه صنعتی امیدی تصمیم دارد که برای سال نو تخفیفات ویژه ای را ارائه دهد تا هدیه ای را هم بعنوان یک فروشنده در اختیار مشتریان قدیم و جدید خود قرار دهد.شما میتوانید با خرید هر یک از محصولات آکام ترک از این شرایط فروش بهره مند شوید.

تاریخچه کرکره ها

کرکره ها در قدیم الایم شکلی به حالت مشبک و یا لانه زنبوری داشتند که نوع مشبک و ورقه ای آنها در اثر برخورد باد صدای زیادی ایجاد میکرد و نوع لانه زنبوری آن هم جلوه زیبایی نداشت هر دو این کرکره ها کیفیت چندانی نداشتند و از امنیت پائینی نیز برخوردار بودند.اما کرکره برقی دیگر این مشکلات را ندارد و هم زیباست و جلوه خوبی را به نمایش میگذارد و هم اینکه بسیار ایمن است و هیچ سارقی توانایی باز کردن و دستبرد به آن را ندارد.