کرکره برقی در تبریز

کرکره فولادی پس از ابداع و تولید و پخش عمده توانست به بازار کلانشهر تهران و پایتخت راه باز کند و تصمیم بر این بود که این نوع از کرکره را بعنوان یک درب نوین فلزی از جنس فولادجهت افزایش امنیت انبار ها و فروشگاه ها استفاده کنند رفته رفته دیدیم که کرکره فولادی جایگزین نوع گالوانیزه و آلومینیومی شود زیرا از لحاظ ایمنی یک سرو گردن از آن نوع بالاتر است و کاملا ضد سرقت است و هیچکس توانایی آسیب زدن و سرقت را ندارد.

اما اگر کمی دقت کنید متوجه میشوید که کرکره فولادی اول در تهران مورد استفاده قرار گرفت ولی دومین شهری که از نعمت وجود این کرکره بهره مند شد تبریز بود که تولیدات انبوه کرکره برقی در تبریز نیز سرشار شد.

نمایندگی فروش کرکره فولادی در تبریز

آکام ترک در نظر دارد تا برای هموطنان عزیز وو گرامی تبریزی نمایندگی و واحد فروش را نیز افتتاح کند که خوشبختانه تا به کنون شاهد تاسیس ۲ نمایندگی رسمی فروش کرکره فولادی در تبریز هستیم تا همشهریان گرامی ما در این خطه بتوانند براحتی به کرکره فولادی دسترسی داشته باشند و آنرا برای مغازه و فروشگاه و انبارهای کالای خود نیز نصب کنند و ایمنی آنرا تا درصد بالایی افزایش دهند.

جهت اخذ نمایندگی فروش میتوانید با مدیریت و کارشناسان آکام ترک در تماس باشید و پس از بررسی مجموعه و ارائه جواز کسب و واجد شرایط بودن میتوانند بعنوان زیر مجموعه آکام ترک فعالیت خود را با نرخ و تعرفه اعلام شده از سوی شرکت آغاز کنند.

فروش ویژه کرکره فولادی در تبریز

برای خرید کرکره فولادی میتوانید با شماره های درج شده در صفحه تماس با ما وب سایت ارتباط برقرار کنید و از قیمت های لحظه ای مطلع شوید در نظر داشته باشید که ابعاد و جنس تیغه های کرکره تاثیر بسیار مستقیمی بر روی قیمت و نرخ دارد که ابتدا باید مکان و لوکیشن نصب به طور دقیق مشخص شود و سپس اقدام به ساخت  و نصب کرکره برقی در تبریز کرد.

 

نصب کرکره برقی در تبریز

جهت مشاوره رایگان کرکره برقی با ما تماس بگیرید.

شماره های تماس آکام ترک

کارشناس فروش : ۰۹۱۰۵۸۹۹۰۰۲ – ۰۹۱۰۸۷۱۷۰۷۳

ایمیل : info@kerkere-barghi.com